אנחנו פשוט אוהבים את מה שאנחנו עושים

המטרה שלי היא לשתף אתכם בידע שרכשתי על מנת לתרום לכם להכפלה ושילוש המשכורת שלכם. בסופו של יום, אף אחד לא הולך למכור קוסמטיקה לנצח, אז אם אתם כבר עושים משהו, עדיף לעשות את זה כמו מקצוענים ולמקסם את התוצאות שלך!

שרון קאשי

מנטור למוכרי קוסמטיקה

נולדתי ב-1984 וגדלתי בעיר חולון,

בילדותי שיחקתי בקבוצת הכדורסל 'הפועל חולון' ובצבא שירתתי בחיל האוויר. לאחר השחרור מהצבא עבדתי במספר עבודות מזדמנות ולא מצאתי בכך סיפוק אישי או כלכלי.

לא מצאתי מסלול מסוים שמצא חן בעיניי ורציתי להתקדם בו.

לא רציתי להיכנס ל'מירוץ העכברים' כל כך מהר וחיפשתי אלטרנטיבה. שמעתי שמועות על תחום המכירות בחו"ל אבל מכיוון שלא הכרתי אף אחד שעשה זאת באופן אישי, לא ידעתי על כך יותר מדי… יום אחד ראיתי מודעה בעיתון והחלטתי להרים  את הטלפון ולקבוע פגישה, ולפתע מצאתי את עצמי נפגש עם נציגה של חברת השמה ומאותו הרגע החיים שלי לא חזרו להיות כבעבר.

ההתחלה שלי בתחום הייתה נוראית (בלשון המעטה), כבר ביום הראשון הייתי בטוח שעשיתי טעות גדולה ושהעבודה הזו לא מתאימה לאופי שלי, והחלטתי לעזוב לאחר היום הראשון בלבד! כשהייתי בדרך לשיחת ההתפטרות עם המנהל שלי, משהו גרם לי לשנות את דעתי. חשבתי לעצמי :"אם הגעתי עד לכאן, אולי כדאי לתת לזה צ'אנס נוסף"…

את מה שקרה לאחר מכן לא יכולתי לדמיין בחלומות הפרועים ביותר שלי. נשארתי, השתפרתי, וככל שהזמן עבר, התאהבתי בתחום יותר ויותר, הצלחתי לחסוך כסף וחוויתי חוויות מדהימות שיכולתי רק לחלום עליהם או לראות אותם בסרטים. לאורך השנים יצא לי לעבור במספר מדינות רב ולראות התנהלות של חברות שונות, עד שהגעתי לחברה אחת ששמה את כל שאר החברות בכיס הקטן. זו הייתה חברה עם מערך הכשרה רציני ביותר, אשר נתנו ידע וחינוך מדהימים לאנשי המכירות,

והתוצאות היו בהתאם. באף אחת מהחברות שעבדתי בהן לא לימדו אותי את מה שלמדתי אצלם. הייתי בהלם שקיימת שיטה מוכחת להצלחה שאנשים לא יודעים עליה(!) לא הבנתי למה לא כל חברה מעבירה את הידע הזה לאנשי המכירות שלה. ואז הבנתי, למרבית העסקים אין את הידע הזה!

לאחר שהצלחתי ליישם את הידע בהצלחה רבה ושיפרתי את התוצאות שלי משמעותית, קיבלתי החלטה שאני אהיה זה שמפיץ את הידע החשוב כל כך לכל מי שעוסק בתחום ברחבי העולם. החלטתי להתחיל לתעד ולכתוב ספר. תחילתו של הספר הייתה בזמן אמת בדוכני המכירה, בזמן שאנשי מכירות המדהימים שלצידי היו עושים מכירות, הייתי רושם ומתעד מה הם אומרים ומה הם עושים בכל שנייה נתונה. והיום, לאחר 8 שנים, אני גאה ונרגש לומר שהספר יצא לאור ויכול לעזור גם לך לשפר משמעותית את הישגיך! בנוסף, התחלתי להסתקרן מאוד מתחום המכירות וקראתי עשרות ספרים של מיטב  אנשי ומאמני המכירות ברחבי העולם, וככל שלמדתי את חוקי הבסיס האוניברסליים למכירות ויישמתי את הידע הזה בשילוב הידע שרכשתי באופן מעשי, המכירות שלי הוכפלו כמעט מיידית!

עבדתי עם:

אני מציג בגאווה את לקוחותיי ששיתפתי איתם פעולה.

אתם יכולים למכור יותר קוסמטיקה היום

זה יותר קל ממה שאתם חושבים