סדנת המנהלים של שרון קאשי

מרבית אנשי המכירות בתעשיית הקוסמטיקה התחילו כאנשי מכירות טובים. אך, להיות איש מכירות טוב ומנהל טוב אלו שני דברים שונים לחלוטין.

סדנא ייחודית זו תדריך אתכם שלב אחר שלב כיצד להיהפך למנהלים מצוינים.

+
מנהלים שכבר השתפרו
+
מדינות

החומר הנלמד

למה הסדנא כל כך חשובה?

כי אתם תיהנו מהיתרונות האלו:

אם אנשי המכירות ידעו כיצד לממש את הפוטנציאל האמיתי שלהם, לא היה צורך במנהל מכירות.
במציאות, למנהל המכירות יש את התפקיד הכי משפיע בחברה. למה לא לתת לו את הידע, הכלים והחינוך הטובים ביותר על מנת לעזור לו להצליח בתפקידו?
קורס המנהלים שלי נותן כלים מעשיים לסיטואציות יומ-יומיות. הכישורים הללו יתנו לכם את היכולת לפתור בעיות עוד לפני שהן קורות.

"תודה שרון. עזרת לי לפתוח את הראש. לימדת אותי שיטת ניהול מערכתית ואהבתי במיוחד את הדרך שבה העברת את הידע. לדעתי הקורס הזה הוא חובה עבור כל מנהל בתחום הקוסמטיקה!"
מוטי שובל
בעלים - ברצלונה, ספרד
"סדנת המנהלים של שרון היא סופר מקצועית! הצוות הניהולי שלי קיבל זוויות חדשות לניהול וכלים מעשיים כיצד להשיג תוצאות הרבה יותר טובות! אני ממליצה לכל בעל עסק להזמין את שרון להכשיר את המנהלים שלו"
סיוון טביב דהן
מנכ"לית, מנילה, פיליפינים
"שרון, אין עלייך! תודה על כל הידע והחינוך שרכשתי מהקורס שלך, המכירות בחברה שלנו הגיעו לשמיים לאחר הקורס! מעבר לכך שהצלחתי לעזור לאנשי המכירות שלי לשפר את המכירות שלהם (וחלקם אפילו הכפילו את המשכורת שלהם!), הדבר החשוב מבחינתי שהצלחתי לזכות בכבוד וההערכה שלהם!"
וובה בקשי
מנהל אזור , דיסלדורף, גרמניה
"יש לי 12 שנים של ניסיון והתרשמתי מאוד! קיבלתי כלים חדשים לניהול שאני כבר לא יכול לחכות וליישם! אני הולך לקחת את כל מה שלמדתי בקורס של שרון ולעשות שינוי גדול מאוד בחברה שלי. ממליץ לכל מנהל וגם בעלי עסק!"
יוסי חבי
בעלים - ברצלונה, ספרד

בסופו של דבר, על מנת להשפיע על אנשי מכירות, עלינו ללמוד ולהבין את ההתנהגות והמנהגים של מנהלים מוצלחים, רק אז נדע כיצד להשפיע על אנשי המכירות לטובה. אני לא המצאתי את הכללים הללו - למדתי אותם - וגם אתם יכולים!

זה יותר קל ממה שאתם חושבים...

אתה יכול לאלתר את הדרך בתפקיד ניהולי וללמוד מהטעויות של עצמך, אבל למה שתבחר בדרך זו?
אתה יכול בקלות להאיץ את ההצלחה שלך וללמוד מטעויות שאחרים עשו. תסמוך עליי, זה יחסוך לך הרבה תסכול ועגמת נפש, אני יודע על מה אני מדבר. אני מזמין אותך להשתמש בשיטות המוכחות שלי לניהול אנשי מכירות תן לי להראות לך את הדרך הנכונה לעשות את זה.

בקורס המנהלים אתה תלמד כיצד לגרום לאנשי המכירות שלך:

– להתרכז רק במה שחשוב (מכירות) ולהפסיק לבזבז זמן ואנרגיה על דברים לא חשובים.
– לאמץ את הגישה המנטאלית הנכונה שתהפוך אותם למצליחנים.
– להתייחס לעבודה הזו כקריירה ולא כעבודה זמנית.
– להשיג מטרות אישיות קצרות וארוכות טווח באמצעות עבודה זו.
– לצאת מבינוניות ולהצליח בחיים!

תראו את הערכה שלכם